Araç Satış

Temiz bir 2.el araç almak için doğru yerdesiniz.

01

Firma Güvencesi

Detaylı ekspertiz denetiminden geçtikten sonra satın alınmış ve bazı iyileştirmeler yapılarak vitrinimizde sergilenmektedir.

02

Bakımlı ve Hijyenik Araçlar

Firmamızdaki tüm araçlar detaylı temizlikten geçirilmiş, virüslere karşı sterilize edilmiştir.

03

Güvence ve Garanti

Firmamız bünyesinde satılan araçlarda 3 ay veya 5.000 kilometre garantileri vardır. Arzu ederseniz garanti süresini uzatabiliriz.

Satış İptali ve Ödeme İadesi
 

  • Teslimatı yapılmış araçları 7 gün içerisinde hiç bir neden göstermeden aldığınız durumda arızasız olarak iade ederek ödemenizi geri alabilirsiniz, eğer araç arızalandıysa ve arızası garanti kapsamında ise garantiden, garanti kapsamında değilse arızasını yaptırıp iade edebilirsiniz. Bu süreçte aracın 105 km’den fazla kullanılmamış olması zorunludur. Kullanıldığı gün başına 200 TL kullanma bedeli alınır ve KDV’si düşülerek geri alınır.
  • Teslimatı yapılmış ve eksper raporunda gizli ayıp olan araçları 30 güne kadar iade edebilir ve ödemenizi geri alabilirsiniz. Bu süreçte aracın expertiz raporunda servis bakımı gerekli diyorsa servis bakımının yaptırılıp, aracın 1,000 km’den fazla kullanılmamış olması zorunludur.
  • Teslimatı yapılmış ve 30 günü geçmiş araçlarda ödeme iadesi yapılmaz. Bu araçlar için çıkabilecek olası arızalar 1 Yıl Garanti Kapsamında giderilebilir.
 
Sattığımız bütün araçlar firmamıza aittir.

Araç Alış

Aracınızı değerinde satmak için doğru yerdesiniz.

Ücretsiz Ekspertiz

Sadece temiz ve yetkili servis bakımlı olan araçlarla ilgileniyoruz. İlgilendiğimiz araçların önce bakım ve hasar sicilini araştırıyoruz. Araştırma sonuçları olumluysa aracınıza ücretsiz ekspertiz yaptırtıyoruz.

Nakit Alım & Takas

Ekspertiz raporu olumluysa nakit ödeme yaparak aracınızı satın alıyoruz. Talep ederseniz takas da yapabiliriz.

Araç Alımı

Aracınızı satın almamızı istiyorsanız sizi aracınızla showroom’umuza bekliyoruz.